قوانین و مقررات

 
خیّر محترم؛
با تشکر از مشارکت و حمایت شما از پروژه توسعه مجتمع تربیتی آموزشی حضرت مهدی(عج)، به استحضار می‌رساند کلیه نیات خیر و پرداخت‌های شما صرف پروژه مجتمع تربیتی آموزشی حضرت مهدی(عج) واقع در مشهد، خ رسالت، رسالت 81 خواهد شد.
مجوز فعالیت
در صورت بروز هرگونه اشکال و یا سوالی در خصوص پرداخت‌های خود می‌توانید از فرم تماس با ما استفاده نمایید یا با شماره‌های 09150529010 یا 05132701366 تماس حاصل نمایید.
نیک‌اندیش گرامی؛
تکمیل فرم‌های پرداخت و واریز مبالغ مشارکت به منزله مطالعه و قبول شرایط و قوانین و مقررات سایت وقف تربیت است.
بند 1
پرداخت نیات خیر و کمک‌های نقدی و غیرنقدی از طریق سایت vaghfetarbiat.ir بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي‌پذيرد.
بند 2
فرایند پرداخت حمایت‌های مالی از سایت وقف تربیت به این شرح است:
قسمت اول: انتخاب طرح و نحوه حمایت از پروژه از یکی از موارد زیر
• پرداخت سریع
• سهام وقف
• پرداخت مستمر
• مصالح و تجهیزات
• آمادگی برای همکاری (وقف خدمت)
قسمت دوم: تکمیل فرم مربوطه و انتقال به صفحه پرداخت
قسمت سوم: تایید پیش فاکتور صادر شده
قسمت چهارم: پرداخت مبلغ کمک و حمایت مالی از پروژه
بند 3
ارتباط سایت وقف تربیت vaghfetarbiat.ir با کاربران از طریق فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نام و نام خانوادگی، تلفن و…) برقرار می‌گردد.

تبصره ۱: چنانچه خیر محترم با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و… اقدام به پرداخت نیات خیر کند و موضوع مشخص شود، مدیر سایت در خصوص خدمات پس از واریز مبلغ خیر معذور است.
بند 4
کلیه کمک‌ها و نیات خیر صرف پروژه توسعه مجتمع عظیم مدارس علمیه حضرت مهدی(عج) خواهد شد و فعالیت‌ این پایگاه مطابق نامه شماره 787313/97 مورد تأیید اداره اوقاف و امور خیریه مشهد می‌باشد.
بند 5
شرکت اطلاعات تکمیل پروژه و گزارش‌های پیشرفت را به مناسبت و متناوبا از طریق سایت vaghfetarbiat.ir به اطلاع خیرین محترم می‌رساند. فرم تماس با ما و تلفن‌های اعلام شده در سایت جهت اطلاع رسانی در اختیار خیرین محترم می‌باشد.
بند 6
کاربران محترم باید از اظهار نظر (Comment) در هر قسمت از سایت که مبین نقض حقوق اشخاص و یا اعمال مجرمانه باشد، پرهیز نمایند.
بند 7
سایت اینترنتی vaghfetarbiat.ir به هیچ‌وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد.