Skip to main content

پرسش‌های متداول

پروژه توسعه مدارس علمیه حضرت مهدی (عج) در کجا قرار دارد؟

پروژه عظیم توسعه مجتمع تربیتی آموزشی حضرت مهدی(عج)،در مشهد مقدس، حدفاصل بلوار رسالت و بلوار طبرسی شمالی، رسالت ۸۳، در دو قطعه زمین به مساحت ۳ و ۲ هکتار واقع شده است.

برنامه ساخت این مجتمع به چه صورت است؟

برنامه ساخت پروژه عظیم مجتمع تربیتی آموزشی حضرت مهدی(عج) بر پایه وقف و با مشارکت عموم مردم خیر و نیک‌اندیش طراحی شده است و فازهای پروژه متناسب با کمک‌های مردمی به‌صورت مرحله‌به‌مرحله ساخته شده و پس از پایان ساخت وقف خواهد شد؛ ان‌شاءالله. مشارکت در وقف و ساخت مجتمع

از چه راه‌هایی می‌توان در این امر خیر مشارکت کرد؟

در راستا تامین نیازهای مالی پروژه، این مجتمع با شعار «وقف برای تربیت» پذیرای نیات خیر واقفان خواهد بود و برای جمع آوری حمایت‌های خرد و کلان آنان، طرح‌های مختلفی طراحی شده است.

روش‌های مشارکت:
۱. پرداخت مستقیم: خیرین گرامی می‌توانند به میزان دلخواه مبلغ حمایت خود را از طریق راه‌های ارتباطی به حساب پروژه واریز نمایید. شماره حساب بانک رسالت: ۱۰/۶۳۱۷۶۶۴/۱
شماره کارت بنام مدرسه علمیه حضرت مهدی (عج):
۵۰۴۱۷۲۱۰۶۳۹۴۹۵۴۰
مراجعه به صفحه درگاه پرداخت سریع
۲. طرح سهام وقف: در این طرح، حمایت‌های خیرین با سهم‌های ۵۰ هزار تومانی جمع‌آوری می‌شود. افراد با هر توان مالی، می‌توانند با خرید یک یا چند سهم، از سهام‌داران و مشارکت‌کنندگان در این امر خیر باشند.
۳. طرح قدم‌های خیر: در این طرح، خیرین هزینه ساخت یک یا چند متر از پروژه را پرداخت ‌نمایند. برآورد فعلی از هزینه ساخت هر متر ۲ میلیون تومان است. در این طرح امکان انتخاب مشارکت در هر یک از اجزاء پروژه برای خیر محترم فراهم است.
۴. طرح وقف مستمر: در این طرح، خیرین محترم پرداخت‌های خود را تقسیط نموده و به‌صورت ماهانه مبلغی را برای ساخت پروژه اهداء می‌نمایید، با تکمیل فرم مربوطه، در زمان مناسب جهت یادآوری و دریافت اقساط اقدام خواهد شد.
۵. طرح قرض جاری: در این طرح، خیرین محترم، به‌صورت ماهیانه مبالغی را به‌عنوان قرض‌الحسنه در اختیار پروژه قرار می‌دهند که این مبالغ پس از گذشت یک سال به‌صورت یکجا به ایشان برگردانده خواهد شد. تجمیع این مبالغ قرض‌الحسنه کمک بزرگی به پیشرفت پروژه خواهد کرد.
۶. طرح وقف خدمت: در این طرح، خیرین توان فنی و تجربه کاری خود را به میزان زمان موردنظر، در اختیار پروژه قرار داده و متناسب با توانایی خود در بخشی از پروژه همکاری می‌نمایند. ثبت نام جهت خادمیاری و وقف خدمت